RADA MĚSTA TURNOVA…

0

…vyhlašuje výběrové řízení na pozici: jednatel Městské sportovní Turnov s. r. o.
Jedná se o vedení obchodní společnosti, která je ve vlastnictví města Turnova. Předmětem podnikání společnosti je provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici, poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, pronájem nemovitostí a nebytových prostor. Společnost se zabývá výstavbou, investicemi a správou majetku. V současné době společnost provozuje atletický a fotbalový stadion, plavecký bazén Výšinka, tenisový kurt, hřiště u nádraží, sokolovnu Mašov a sportovně rekreační areál Maškova zahrada, jehož součástí je zimní stadion, venkovní koupaliště, skatepark, hřiště a inline okruh.
Požadováno je středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání, výhodou jsou obecné manažerské vzdělání či vzdělání v oblasti sportovního managementu, zkušenost s vedením sportovní organizace či areálu, správy majetku (nemovitostí), pozice v řídící funkci a znalosti v oblasti managementu sportu.
Termín pro podání přihlášky: 31. července 2018 do 10.00 hodin. Podání doplňujících informací: Mgr. Jana Svobodová, místostarostka, tel. 481 366 225, e-mail: j.svobodova@mu.turnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.