Pozvánka a poděkování z „dívčí“ školy

0

Máme tu adventní čas. Na ulicích, na náměstí i ve škole se objevily ozdobené vánoční stromky. A ve škole začala doba finálních příprav na turnovské Vánoční trhy, kde máme svůj stánek a kde děti prodávají dárky, které samy vyrobily – ať už to jsou adventní věnce, přáníčka, štrůdly, vánoční pečivo, krmení pro ptáčky nebo jiné krásné věci. Zveme proto všechny, kteří se přijdou podívat na náměstí, do našeho stánku, ať se třeba jen pohledem potěší, co všechno děti dokážou udělat.
Poděkování pak patří rodičům a dětem, kteří se přišli podívat na den otevřených dveří a na dílničku pro předškoláky. Podle ohlasů se jim tady líbilo, už se těšíme na zápis do 1. tříd, který bude v pondělí 16. ledna 2012. Tradiční karneval bude v naší škole v sobotu 11. února, to je vždy odpoledne plné zábavy a pohody.

Poslední poděkování patří rodičům a žákům budoucích šestých tříd, kteří nám dali důvěru a zavalili nás vyplněnými přihláškami. Věřím, že všechny žáky umístíme, bude záležet i na tom, kolik jedničkářů se dostane do primy gymnázia.
Všem přejeme krásné Vánoce.
Radmila Laudová, ZŠ 28. října (ilustrační foto z dílničky ZDE)
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.