Poslední víkend roku 2017 a Nový rok

0

Dnes finále hokejového poháru, zítra koně v Borčicích, na Silvestra tradiční běh a na Nový rok ohňostroj!

Sobota 30. prosince
* VÁNOČNÍ KONCERT v kapličce v Mašově na návsi od 16.00 hodin.
* DĚTSKÝ DEN, VÁNOCE NA KONÍCH na farmě v Borčicích u Všeně. Začátek ve 13.00 hodin.

Pondělí 1. ledna 2018
* HRAD VALDŠTEJN: Novoroční koncert manželů Lédlových. Pro všechny, kdo se chtějí zaposlouchat do procítěného zpěvu za doprovodu varhan kaple sv. Jana Nepomuckého. Začátek ve 14.00 hodin, vstupné 60 Kč, děti zdarma.
* NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ. Za podpory města Turnova a turnovských firem se uskuteční tradiční novoroční ohňostroj. Místem konání bude opět autobusové nádraží Na Lukách. Od 16.30 hodin se můžete těšit na doprovodný program, ve kterém obdrží děti za obrázek sladkou odměnu. Tématem letošní výtvarné soutěže jsou „Vánoce a můj nejhezčí dárek“. Děti mohou malovat obrázky s vánočními motivy, ale také dárky, které našly pod stromečkem. Milovníky muziky potěší skupina Duo Big Band. Vedení města popřeje občanům do nového roku a následně odpočítá odpálení samotného ohňostroje.

Sportovní pozvánky:

Pátek 29. prosince
* HOKEJOVÉ FINÁLE POHÁRU! Od 19.00 hodin se hraje finále hokejového 1. ročníku Poháru Českého ráje. Na Zimním stadionu Ludvíka Koška se střetnou týmy HC Turnov 1931 a Nové Paky. Ihned po utkání proběhne předání cen – vítěz dostane pohár putovní a malý pohár za vítězství – současně šek na 8.000 Kč -, poražený pohár a šek na 4.000 Kč. Ceny přijdou předat místostarostka Turnova Petra Houšková a pravděpodobně i mistr světa na divoké vodě Ondřej Tunka. Přijďte fandit!

Neděle 31. prosince
* 44. SILVESTROVSKÝ BĚH. Populární běžecký závod se již podruhé koná odpoledne 31. prosince na tratích in-line okruhu ve sportovním areálu Maškova zahrada kolem koupaliště. Tradičně závodí všechny kategorie od předškoláků po veterány. Zázemí závodu bude v prostorách Zimního stadionu L. Koška. Přihlášky od 12.00 hodin. Od 13.00 hodin závodí mládež, hlavní závod v délce 4.500 metrů má start ve 13.45 hodin.
Podrobné propozice jsou na www.maskova-zahrada.cz.
Za pořadatele z Městské sportovní Turnov a AŠSK K. Štrincl, orassksm@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.