Podpořte turnovské infocentrum! – anketa „Informační centrum roku 2019“

0

Asociace turistických informačních center ČR vyhlásila letos již 10. ročník soutěže popularity turistických informačních center. Soutěž ve spolupráci s asociací zajišťuje společnost Kam po Česku, na jejíchž webových stránkách www.kampocesku.cz hlasování probíhá od 21. června do 31. srpna 2019.
Podpořte naše turnovské informační centrum v soutěži a dejte nám svůj hlas! Vždyť ročně využije služeb infocentra na padesát tisíc lidí, a to nejen turistů, ale i místních. V rámci Libereckého kraje soutěžíme i s většími městy jako je Liberec, proto potřebujeme každý hlas! Hlasujte zde: www.tinyurl.com/infotur

Hlas je možné poslat jednomu z více než 440 certifikovaných informačních center. Ta se prezentují prostřednictvím vypracované karty TIC (turistického informačního centra). Tato karta nabídne hlasujícím v rámci ankety, ale i v budoucnu, základní informace o konkrétním TIC, fotogalerii, galerii získaných certifikátů a ocenění, prezentaci propagačních materiálů a řadu dalších užitečných informací.

Pro eliminaci vícečetného hlasování je jako identifikátor použit e-mail hlasujícího. Je třeba vyplnit e-mailovou adresu a na té pak svůj hlas potvrdit. Hlasovat je možné jen jednou v každém z krajů. V soutěži bude rovněž vylosováno 14 hlasujících, kteří budou odměněni pěknou cenou zajištěnou členy rady ATIC z jednotlivých krajů. Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna.
Více informací o anketě „Oblíbené informační centrum 2019“ je možné získat na webových stránkách www.kampocesku.cz a www.aticcr.cz.
Anna Chaloupecká, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.