Podpořte své oblíbené informační centrum v prestižní anketě

0

Již 21. června začal další ročník prestižní ankety „Informační centrum roku“. Vyhlašuje ji Asociace turistických informačních center ČR ve spolupráci s Vydavatelstvím KAM po Česku. Hlasování probíhá až do půlnoci 31. srpna 2020.
Hlas je možné posílat jednomu z více než 450 certifikovaných informačních center. Jen za Liberecký kraj jich je v soutěži přihlášeno celkem 18.
Pro eliminaci vícečetného hlasování bude jako identifikátor použit e-mail hlasujícího. Hlasovat bude možné jen jednou v každém z krajů.
Oceněna budou vítězná informační centra v každém z regionů. V soutěži bude rovněž vylosováno 14 hlasujících, kteří budou odměněni cenou zajištěnou členy rady ATIC z jednotlivých krajů.
V loňském roce se hlasy rozdělovaly mezi 449 certifikovaných TIC, celkem bylo odevzdáno 15.672 platných hlasů. Alespoň jeden hlas v anketě získalo 64 % infocenter. Z České republiky bylo přiděleno 15.199 hlasů. Dalších 473 hlasů pocházelo ze zahraničí, nejvíce pak ze Slovenska.
Informace o anketě budou zveřejněny na webu asociace www.aticcr.cz. Anketu popularity turistických informačních center najdete na webových stránkách www.kampocesku.cz.
(TZ LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.