Poděkování z turnovské terénní pečovatelské služby

0

Jak všichni víme, nacházíme se ve velmi složitém období, kdy situace není lehká pro nikoho z nás. My v terénní pečovatelské službě se snažíme pro naše seniory udělat maximum toho, co je v našich současných silách. Při každodenním kontaktu je pro nás velmi důležité chránit naše uživatele.
V prvopočátku jsme měli velké problémy se zajištěním ochranných pomůcek v podobě roušek. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat všem, kteří nám přispěli svou vlastní tvorbou k tomu, abychom ochránili nejen naše uživatele tím, že roušky nosíme, my jako pečující personál, ale i že jsme mohli tyto roušky dále předat našim uživatelům. Tím, že i naši uživatelé používají roušky při kontaktu s námi, chrání nás, jako pečující osoby. Neboť jen pokud budeme zdraví, můžeme jim naší péčí pomoci k překonání tohoto období.
Chtěla bych tedy velmi poděkovat našim pečovatelkám Zdeně Hanyšové a Ludmile Jirků, že neváhaly a ihned usedly k šicímu stroji a vyráběly roušky pro své kolegyně. Dále z řad široké veřejnosti bych chtěla jmenovitě poděkovat Heleně Andělové (Jenišovice), Elišce Plívové (Semily), Jitce Černé (Veselí u Železného Brodu), Evě Knoblochové, provozní stravovacího oddělení turnovské nemocnice, také všem lidem, kteří své roušky ušili doma a přinesli na MěÚ Turnov, který je dále přerozdělil všem potřebným, tedy i nám.
VELKÉ DÍKY!
Renata Poláková, vedoucí terénní pečovatelské služby a centra denních služeb, Zdravotně sociální služby Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.