Pizza pro zdravotníky v turnovské nemocnici

0

Doba covidová přitížila asi každému z nás, jak v podnikání, tak v běžném životě. Některé podniky jsou na pokraji krachu, lidé v první linii na pokraji zhroucení a jiní bojují s finanční krizí, která je zasáhla kvůli ztrátě zaměstnání.
Ačkoliv jsme jen malý podnik, chtěli jsme se pokusit pomoci. Náš pracovní tým dlouho přemýšlel, co by byla ta správná cesta a zároveň nás to nedonutilo k ukončení provozu. Začali jsme poledními akcemi, aby naše jídlo bylo dostupnější, a tak si mohl objednat opravdu každý, i když naši lidé neměli plnohodnotný plat. Formou výdejního okénka a rozvozu se nám dařilo v této nelehké době uživit, ale to jen a pouze díky vám.
Část našich zákazníků jsou také zdravotníci, kteří bojují v první linii. Netrvalo dlouho, abychom dali hlavy dohromady a spustili charitativní akci pro turnovskou nemocnici. Cíl byl jednoduchý a prostý, ulehčit na pár chvilek od každodenního stresu zdejším zdravotníkům, a tak jim alespoň na krátkou dobu zpříjemnit pracovní vytížení.
Začátkem listopadu jsme spustili akci, kdy z každé objednané pizzy bylo odvedeno 10 % na výrobu pokrmů pro turnovskou nemocnici. Řadu lidí to potěšilo a s radostí zdravotníky podpořili, což nám udělalo velikou radost. Akce trvala týden a povedlo se nám vybrat na výrobu 25 pizz, které jsme již předali v nemocnici. Zdravotníky náš dar potěšil, odvděčili se nám krásným děkovným e-mailem, který nás zahřál u srdíčka. Poděkování tak směřuje všem lidem, kteří si u nás jídlo objednali, z nichž další přispěli finanční částkou navíc. Tímto smekáme pomyslný klobouček před všemi, kteří myslí na druhé a alespoň takto se zapojili do akce pro dobrou věc.
Lukáš Stróžewski, PIZZA & BURGER COOL, Sobotecká ul. 245, Turnov, www.pizzerieturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.