Petice za monitoring kvality ovzduší v obchodně-průmyslové zóně Vesecko

0

Průmyslové aktivity a s nimi spojené negativní vlivy na kvalitu ovzduší Turnovska se na Vesecku neustále zvyšují. Jak Vesecko kazí náš vzduch? Co vlastně dýcháme? Na tyto otázky neexistuje odpověď, neboť se zde neprovádí žádné měření kvality ovzduší. Proto vznikla petice, která bude adresovaná městu Turnov, aby se vedení města tuto problematikou začalo zabývat.

Petiční výbor zastupuje Lukáš Berndt z Malého Rohozce čp. 4, členové petičního výboru jsou: Jiří Drahoňovský, Malý Rohozec 34, Vojtěch Javorský, Malý Rohozec 24, Pavlína Maturová, Malý Rohozec 46 a Zdeňka Votrubcová, Malý Rohozec 52. Více na www.rosos.webnode.cz
 
KDE MŮŽETE PETICI PODEPSAT?
V čekárně u MUDr. Hylmarové, na nástěnce v Granátu, na SUPŠ u paní učitelky Evy Jiřičkové, v květince u Košků na Havlíčkově náměstí, v Klubu Energy, v Print Servisu na náměstí Českého ráje, ve Zdravíčku v Hluboké ulici, v Bilinkářství v Palackého ulici (mezi mosty), v Trafice u Pleslů v Nádražní ulici, na nástěnce na Černavě u sokolovny na Malém Rohozci, ve stánku u pivovaru na Malém Rohozci, v knihkupectví Jizera a v informačním centru na náměstí Českého ráje.
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.