Pandemie letos ruší veletrh Euroregion Tour. Uskuteční se za rok

0

Další zrušenou akci si může na své konto připsat koronavirová pandemie. Je jí tradiční veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour, který se měl konat ve dnech 12. a 13. března v Eurocentru v Jablonci nad Nisou. Událost, na níž se prezentují města, kraje a turistické oblasti České republiky i zahraničí, není možné uspořádat ani za nejpřísnějších hygienicko-bezpečnostních podmínek. Uskuteční se za rok.
„Právě cestovní ruch je jednou z oblastí nejvíce postižených omezeními. Přál bych především provozovatelům služeb, aby se jim podařilo tuto náročnou situaci zvládnout. Pevně věřím, že lidé po měsících strávených doma budou mít velkou chuť cestovat a objevovat nová místa. Euroregion Tour 2022 jim bude mít co nabídnout,” prohlásil Petr Vobořil, ředitel společnosti Kultura Jablonec, která je spoluorganizátorem veletrhu.
Příští rok plánují pořadatelé, jimiž jsou Kultura Jablonec, Krajský úřad Libereckého kraje, statutární města Jablonec nad Nisou a Liberec a jablonecká Okresní hospodářská komora, veletrh uskutečnit opět v tradičním březnovém termínu. Aktuální informace budou na webu www.euroregiontour.cz.
V minulém roce byl veletrh poslední akcí tohoto charakteru v celé České republice, před příchodem první pandemické vlny.
(Zdroj: TZ LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.