Odvoz vánočních stromečků

0

Vánoční svátky jsou již za námi a vánoční strom v mnoha domácnostech začíná překážet. Odvoz nepotřebných vánočních stromů zajišťují Turnovské odpadové služby s. r. o. V průběhu ledna je možné vánoční stromky odkládat do vleků a kontejnerů umístěných v různých lokalitách Turnova. Vleky se budou postupně vyvážet a opět budou přistaveny prázdné na určená místa.
Vleky a kontejnery naleznete v těchto lokalitách: dvě stanoviště na sídlišti Výšinka, dvě stanoviště na sídlišti Studentská, Patočkovo sídliště, Žižkova ulice u bývalého kina, sídliště Přepeřská a Daliměřice u prodejny COOP.
Kromě sběrných míst se zvýšeným počtem obyvatel je ještě možnost odvést starý vánoční stromek na sběrný dvůr Vesecko, který je otevřen v zimním období v týdnu (pondělí až pátek) od 9.00 do 16.00 hodin a v sobotu od 9.00 do 12.00 hodin.
Nedoporučuje se nechávat bývalé vánoční stromky jako potrava pro divokou zvěř, protože na nich může zůstat háček či jiná nestravitelná ozdoba. Po požití takového stromu by mohlo zvíře uhynout. Proto prosíme obyvatele, aby odstrojené vánoční stromky neodnášeli do lesů, ale umístili je na připravená místa.
(Zdroj: Anna Šupíková, tisková mluvčí města Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.