Objevuj památky

0

Hrad Valdštejn i Synagoga Turnov se zapojily do nového celorepublikového projektu „Objevuj památky“, který vznikl na konci roku 2017. Cílem projektu je společná propagace kulturních a technických památek, které slouží kulturnímu účelu, nebo jsou využívány jako turistické cíle v oblasti cestovního ruchu. Projekt se zaměřuje na památky v majetku krajů, měst, obcí i v soukromém vlastnictví.
V současné době je vydána brožura seznamující se zapojenými subjekty a spuštěny budou i nové webové stránky www.objevujpamatky.cz. Věříme, že nový projekt přinese zviditelnění i méně známým památkám a turistům a cestovatelům nabídne další tipy na jejich výlety po České republice.
Brožurka vyšla v nákladu 10.000 výtisků a zájemci si ji mohou vyzvednout v informačním centru v Turnově, k dispozici je i ve všech zapojených památkách. Projekt probíhá za podpory Jihomoravského kraje.
Hrad Valdštejn i Synagoga Turnov jsou v majetku města Turnova a spravují je Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace města.
Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.