O víkendu vyjedou první cyklobusy

0

Od soboty 29. května budou každý víkend převážet milovníky cyklistiky speciální cyklobusy společnosti Busline na tradičních krkonošských a českorajských trasách. O letních prázdninách pak pojedou cyklobusy denně.

Český ráj
Kolo vám od této soboty přepraví speciální autobusy Busline na trase z Turnova do Jičína a samozřejmě i v opačném směru. Autobusy jedou dvakrát za den, takže si výlet na kole můžete naplánovat na ráno i odpoledne, a to z těchto zastávek: Turnov – Vyskeř – Hrubá Skála – Troskovice – Prachov a samozřejmě Jičín.

Krkonoše
“Krkobus” Buslinu bude letos vyjíždět z Harrachova na Pomezní boudy ráno v 7.45 se zastávkami v Rokytnici, Jilemnici – Vrchlabí – Janských Lázních a v Peci pod Sněžkou. Kvůli opravě mostu však cyklobus nebude letos zajíždět na Benecko. Zpět z „Pomezek“ do Harrachova bude cyklobus vyrážet odpoledne v 16.50 hodin.

Bedřichov a Jizerka od 5. června
O týden později vypraví Busline své cyklobusy také do Bedřichova, a to z Liberce, Jablonce nad Nisou a Turnova. Pokud chcete stihnout letošní první jízdu, buďte v Liberci na autobusovém nádraží v sobotu v 9.35. Z Turnova pak můžete na Bedřichov vyrazit o 15 minut později, tento cyklobus vyjíždí od vlakového nádraží v 9.50 hodin.
Z Jablonce nad Nisou vás cyklobus Busline přepraví i na stále populárnější Jizerku. Vybrat si můžete dokonce ze dvou variant – zastávkový cyklobus, který to bere přes Bedřichov, Josefův Důl, Albrechtice, Tanvald a Kořenov vyjíždí v 9.35 hodin. Budete-li chtít využít přímější spojení přes Lučany a Smržovku bez zajížděk, musíte si ale přivstat. Tenhle cyklobus totiž opouští jablonecké autobusové nádraží už v půl deváté.

Jízdní řády najdete ZDE:
http://www.busline.cz/cz/jizdni-rady.html#sez%C3%B3nn%C3%AD_a_turistick%C3%A9_linky

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.