Nový způsob zadávání zakázek

0

Město Turnov zavedlo v únoru 2016 elektronický nástroj pro zadávání veřejných zakázek E-ZAK od firmy QCM s. r. o. E-ZAK představuje pokrokový nástroj, který navíc umožňuje multiprofil, tzn. řízení veřejných zakázek též pro příspěvkové a obchodní společnosti zřízené městem.
Odkaz na veřejné zakázky na portále města www.turnov.cz najde zájemce v horní liště nabídky. Uživatel v podnabídce „aktuální zakázky“ může zvolit buď aktuální profil zadavatele s aktuálními zakázkami od 1. února 2016 – https://zakazky.turnov.cz/ – a nebo listuje v dobíhajících zakázkách vypsaných před tímto datem.
Pro uchazeče a potenciální dodavatele je v novém systému vedení zakázek určena záložka „registrovat dodavatele“. Po registraci se doplní databáze dodavatelů o identifikační a kontaktní údaje a bude k dispozici pro zadavatele při vypsání další zakázky. Pro zadavatele se tímto postupem vytváří seznam, z něhož vybírá potenciální dodavatele k oslovení s výzvou k předložení nabídky.
Město proto vyzývá všechny dodavatele, kteří mají zájem se ucházet o veřejné zakázky u města Turnov nebo u jeho společností, aby se zaregistrovali a zvýšili tak pravděpodobnost, že budou osloveni v nových zakázkách. Postup pro registraci je uveden přímo na stánkách pro registraci https://zakazky.turnov.cz/registrace.html v uživatelské příručce a manuálu appletu pro elektronický podpis.
Ing. Eva Krsková, město Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.