Náš spolužák Elvis mistrem světa

0

Nestává se tak často, že máte mezi spolužáky mistra světa. My, budoucí kuchaři a číšníci, v naší třídě 2KČ takového šampiona máme. Náš kamarád Elvis Vogl se nejen snaží zvládat náročný obor kuchař-číšník, ale ve svém volném čase se aktivně věnuje kromě sportu především tanci v taneční škole ILMA. Jako tanečník formace hlavní věkové kategorie přispěl k velkému úspěchu této školy, která na mistrovství světa v latinských tancích v Liberci letos v listopadu získala 12 zlatých, 4 stříbrné a 3 bronzové medaile. Myslíme si, že Elvis jasně dokazuje, jak je užitečné věnovat volný čas aktivitám, které přispívají k našemu zdraví, k získávání nových vědomostí a dovedností. A třeba tím i pomáhat dobrému jménu školy nebo města, kde žijeme nebo studujeme.
Za třídu 2KČ Alžběta Mizerová a Lukáš Čihulka, OAHŠ a SOŠ Turnov, Alešova ulice

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.