Náruč pořádá besedu o přirozeném porodu

0

Ve čtvrtek 10. května v 17.30 hodin se v Centru pro rodinu Náruč uskuteční beseda Okamžik zrození – dar, cesta k sebepoznání nebo noční můra? Besedu pořádá Náruč ve spolupráci s Hnutím za aktivní mateřství u příležitosti Světového týdne respektu k porodu. O přirozeném porodu, jeho průběhu, důležitých momentech a možné přípravě na něj pohovoří certifikovaná porodní asistentka Martina Suchardová a psychoterapeutka Katharzyna Korda Jedzoková.
Co je přirozený porod? Proč by měl být porod přirozený? A jak toho docílit? Jak probíhá porod bez zásahů? Jak můžeme ovlivnit jeho průběh? Jak působí strachy a úzkosti? Jak je odstranit? Jak může pozitivně ovlivnit porod doprovázející osoba. Na tyto a další otázky bude v Centru pro rodinu Náruč odpovídat Martina Suchardová, certifikovaná porodní asistentka.
Stranou diskuzi nezůstane jistě ani české porodnictví, rutinní zásahy, možnosti přípravy na přirozený porod v porodnici, porody doma. Součástí programu bude projekce filmu Mikrozrození, fascinujícího britského dokumentu, který se dívá na narození dítěte zcela novým pohledem – s pomocí mikroskopu.
Program je určen těhotným ženám a jejich partnerům, ale také všem, kteří se o toto téma zajímají, popř. se chtějí podělit o svoji zkušenost, načerpat informace, podívat se na porod z jiné perspektivy, sdílet vlastní zážitky, naladit se na miminko, podpořit ostatní ženy.
Na akci je třeba přihlásit se prostřednictvím e-mailu: naruc.turnov@seznam.cz, nebo telefonicky na tel. 775 964 312.
(Zdroj: TZ CPR Náruč Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.