Mezinárodními mistry Německa jsou Turnováci!

0

Některá sportovní odvětví se pomalu a nenápadně vracejí také do sportovních hal. Nedávno proběhlo po jedenapůlročním odkladu v Simmernu mezinárodní mistrovství Německa v kick-boxu. Za oddíl mohli startovat pouze čtyři sportovci vedení jen jedním trenérem. Své zastoupení tady měl i Turnov, který reprezentovali borci z TJ Impact.
Jako první boxoval ve váze do 30 kg Tommy Kazda (9), jenž ji s přehledem vyhrál, aby vzápětí přidal ještě stříbrnou medaili v druhém stylu! Markéta Brožová v kategorii do 65 kg boxovala pět zápasů, z nichž dvakrát vytěžila stříbro. K dalšímu triumfu jí pak chyběl už jenom pověstný krůček. „V kick-lightu prohrála těsně až v nastaveném kole,“ mrzelo trenéra Petra Kazdu. Toho naopak potěšila bronzová medaile Ládi Knébla, který poprvé startoval ve vyšší váze (90 kg).
S minivýpravou jako tlumočnice odcestovala ještě Zuzka Brunclíková, která se starala o zápasové pavouky a měla tak svůj podíl na úspěšnost zahraniční medailové mise. Tu podtrhl svým výkonem sám kouč Petr Kazda, jenž vyhrál tři zápasy a vystoupal na nejvyšší stupínek nejchtěnější bedny ve váze do 85 kg. „Jsem hrozně rád, že se mně podařilo vyhrát stejný turnaj společně se synem a chtěl bych ještě všem zúčastněným moc poděkovat za šíření dobrého jména naší boxerské školy,“ dodal ve 45 letech nejstarší vítěz v kategorii mužů, který opět potvrdil, že zdaleka ještě nepatří do starého železa.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.