Lidé se zajímají o zdravé spaní

0

Nedávno jste si na stránkách TvA mohli přečíst příspěvek na téma zdravého spaní (ZDE), jehož součástí byla také soutěž o ceny, které s tímto tématem souvisí. Podle Šárky Hakenové z firmy Matrace Haken, sídlící na Všeni, proběhlo opakované příjemné setkání při předání výher vylosovaným čtenářům.

„Kromě této milé povinnosti jsem měla možnost i trošku si s výherci popovídat. Jedna paní dokonce dorazila i s maminkou, která si u nás vybrala novou matraci. Stihli jsme probrat například základní zásady pro výběr matrace. Tím je u nás vždy zjištění základních požadavků zákazníka jako jsou rozměr, výška, preferovaná tuhost a na jaký podklad matrace přijde. Následuje to nejdůležitější – matrace odzkoušet osobně a ideálně v různých spacích pozicích,“ přibližuje Šárka Hakenová. Výherci se jí také ptali, proč mají otevřeno jen v neděli. „Tato trochu nezvyklá otevírací doba se nám osvědčila. Zákazníci často spojí návštěvu prodejny s výletem po okolí, máme kousek například hrady Kost a Valdštejn. Ale není problém otevřít prodejnu i kdykoliv v týdnu, v podstatě po celý den podle potřeby,“ vysvětlila.

Lidé se také často ptají na správnou péči o matrace. Nejdůležitější je větrání a zvolení vhodného chrániče, který pomůže zvýšit hygienickou životnost matrace. Ve všeňské prodejně jednoznačně vede chránič Medical, který má povrch ze stoprocentní bavlny. „Jednou z výher bylo prostěradlo, které dáváme i k nákupu luxusních matrací řady Curem a Spirit jako dárek. Poté se nám zákazníci pro tato prostěradla vrací a pořizují si další kusy, protože díky vysoké gramáži drží tvar i barvu a bez problémů zvládají i praní na vyšší teploty. Dvě zbývající výhry byly anatomické polštáře. První z nich byl cestovní Tom Mini, který ale lze využít i například pro podložení hlavy vsedě při sledování televize. Druhý byl polštář Curem Symphony, který už je větší, ale zároveň nižší, což ocení lidé, kteří preferují méně pod hlavou. V této souvislosti bych ráda zmínila akci Pohádkové spaní, která trvá celý červen a bude pokračovat i o prázdninách, kdy dáváme ke všem matracím pro děti a mládež polštář zdarma,“ uzavřela Šárka Hakenová.

Více informací na www.matrace-haken.cz. (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.