Kinematovlak ze Zlína dorazí i do Turnova

0

Doprovodný program Zlín Film Festivalu zastaví také v Turnově na hlavním nádraží. Stalo se již velkou tradicí, že tato oblíbená doprovodná akce Zlín Film Festivalu zahajuje svoji pouť již několik týdnů před samotným startem či zahájením festivalu. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. S hrdostí tak můžeme pozvat nejen ty nejmenší diváky na filmové projekce do speciálně upraveného vagónu, který společně s Vláčkem hráčkem (vagón, který je upraven jako herna, kde se děti mohou zabavit při čekání na promítání) a do třetice s historickým vozem (tento vagón má edukativní záměr a nechává děti nahlédnout do historie železnice a také měst, ve kterých žijí) vyrazí napříč naší republikou.
Tento společný projekt Českých drah a Zlín Film Festivalu startuje již po patnácté 15. května ve Zlíně na vlakovém nádraží. Jeho další trasa pak povede přes Hodonín, Břeclav, Znojmo, Svitavy, Náchod, Hradec Králové, Trutnov, Nymburk, dále pak Poděbrady, Turnov, Liberec a svoji cestu pak ukončí dvoudenním promítáním v Mladé Boleslavi, v sídle jednoho z našich hlavních partnerů festivalu – společnosti ŠKODA AUTO, a.s.
V Turnově zastaví Kinematovlak v úterý 29. května a svou projekci připraví na hlavním vlakovém nádraží od 9.00 hodin. Dopolední promítání jsou po 30 minutách a děti se mohou těšit na spoustu známých pohádek. Odpoledne jsou do programu projekcí zařazeny pohádky o něco delší. Jedním z hlavních partnerů tohoto projektu je Česká televize.
Iva Janálová, Zlín Film Festival

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.