Kapela Ba naopank zve na koncert, zahraje v turnovském KUSu

0

Kapela, která vznikla v srdci Českého ráje, funguje s kratšími i delšími pauzami více než deset let. V posledních dvou letech se její sestava obměnila. Turnovskému publiku se formace chce předvést v novém kabátě, a proto zve v pátek 25. listopadu na koncert do KUSu na Střelnici.
Psycho-punk-popová kapela Ba naopank předvede své veselejší i vážnější písně, které zazní většinou v češtině. Pokud nepůjde o texty vlastní tvorby, tak se mohou návštěvníci těšit i na verše známých, již nežijících klasiků (J. Neruda, J. S. Machar, V. Nezval, C. A. Smith nebo E. E. Cummings). Pětice muzikantů ve složení: Kamil Pinta (zpěv), Jan Dékány (baskytara), Matěj Hajn (kytara), Emil Markotić (kytara) a Pavel Uchytil (bicí) předvede na pódiu stoprocentní nasazení, živelnost i vtip, které přimějí i posledního sedícího návštěvníka vstát a křepčit.

Páteční koncert startuje v 19.00 hodin. Vstupné je dobrovolné. Kapela Ba naopank si pozvala i hosta. Rockovou kapelu Koulli z Rumburku. Tato formace slibuje vlastní tvorbu, ale i známé české rockové hity.
Daniel Záruba

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.