Kamax pomáhá tam, kde je potřeba

0
Jako každý rok jsme i letos pořádali celofiremní sbírku pro charitativní účely. Do sbírky se zapojují zaměstnanci napříč všemi úseky naší společnosti a vybranou částku následně firma zdvojnásobí a je velmi pozitivní, že se každoročně objem vybraných prostředků navyšuje. V roce 2013 tak bylo z řad zaměstnanců vybráno 19 tisíc Kč, které firma navýšila na výsledných 38 tisíc. V letošním roce byla vybrána rekordní částka 26 tisíc Kč a celková výše daru tak činila 52 tisíc Kč. To, kam budou prostředky směřovány, určují v naší firmě zaměstnanci v rámci průzkumu názorů. Našimi dlouholetými partnery v oblasti podpory jsou FOKUS Turnov a Dětské centrum Sluníčko. Těmto organizacím jsme také částku rovným dílem rozdělili.
Jsme velmi rádi, že se tato tradice ujala, že se nejedná pouze o dar firmy, ale že je sbírka podporována i našimi zaměstnanci, kterým za jejich přispění tímto děkujeme.
 „Zaměstnanci a klienti Dětského centra Turnov velmi děkují zaměstnancům a vedení firmy KAMAX s. r. o. Turnov za sponzorský dar, který bude použit na pořízení polohovacích vaků pro klienty. Velmi si toho vážíme.“ M. Macháčková, ředitelka DC Turnov
 „FOKUS Turnov srdečně děkuje firmě KAMAX s. r. o. a jejím zaměstnancům za finanční podporu 26 tisíc Kč. Tyto peníze budou použity k rekonstrukci objektu, kde tato organizace sídlí.“ Luďka Kanclířová, Fokus Turnov.
Martina Drahoňovská, vedoucí úseku personalistiky, Martina.Drahonovska@kamax.com
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.