ILMA zahájila sezonu zlatem!

0

Taneční a pohybová škola ILMA zahájila sezonu regionálním kolem formací v Hlinsku v Čechách, kde se konala letošní první soutěž FTM 2018. ILMA vypravila opravdu početnou výpravu, kterou doprovázeli nejen trenéři, ale i velký „fanda team“ a společně si všichni užili úžasnou atmosféru i chuť vítězství.
V dětské kategorii plesových předtančení v choreografii trenérů Denisy a Mariana Šulcových „Noční obloha“ získala ILMA zlato a formace v choreografii Denisy Šulcové a Jekateriny Starcevy „Barbie a Ken“ byla bronzová.
Junioři v plesových předtančeních v choreografii Ilony a Mariana Šulcových „My internal teens world“ přivezli zlaté medaile, v disciplíně předtančení show v choreografii trenérky Růženy Nejedlové „Queen of Africa“ mají stříbro a v disciplíně plesových předtančení v choreografii Denisy a Mariana Šulcových „Červená jak rubín“ bronz.
V kategorii mládež – show předtančeních „Nejsem robot, jsem žena“ v kolektivní choreografii má ILMA další zlato.
Tanečníky z ILMY nyní čeká pokračování tanečních soutěží i spousta tanečních vystoupení. Připravuje organizátorsky opět Czech Dance Championship 2018, 8. – 9. 6. v Jablonci nad Nisou a WADF World Dance Championship 2018, 18. – 25. 11. v Liberci.
(TZ ILMA)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.