Dva nové kontejnery na textil pro charitu

0

Odbor životního prostředí MěÚ informuje o umístění dvou nových kontejnerů na textil, který bude využit do charitativního obchůdku v Turnově.
Na konci května zakoupilo město Turnov pro účely nově vzniklého Dobrovolnického centra ADRA dva kontejnery na starý textil. Kontejnery jsou umístěny u Billy a u čerpací stanice Kontakt v Průmyslové ulici. Tyto nové kontejnery slouží občanům, kteří do nich mohou odkládat kvalitní oblečení. To bude následně nabídnuto k prodeji v Charitativním obchůdku ADRA v Nádražní ulici.
Všechny získané finance z prodeje zboží jsou věnovány na dobrovolnické programy seniorů v Turnově a okolí. Prostřednictvím kontejnerů se humanitární organizace ADRA snaží být blíž občanům, kteří zachovalé věci mohou darovat v blízkosti svého bydliště. Občané stále mohou využít možnosti přinést oblečení či jiný textil, obuv, hračky, knihy a domácí potřeby přímo do Charitativního obchůdku ADRA v Nádražní ulici.
Zástupce Dobrovolnického centra Turnov a vedoucí Charitativního obchůdku Milena Čančíková k tomu dodává: „Velmi si vážíme spolupráce ze strany města Turnov i ze strany občanů, kteří darováním kvalitního oblečení nebo jeho nákupem společně s námi pomáhají.“

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.