Ceny turnovským školákům předal herec Jiří Lábus

0

Jako každoročně se žáci druhého stupně turnovské ZŠ ve Skálově ulici zúčastnili literární soutěže „Předu, předu pohádku“. Tu vyhlašuje v rámci festivalu Jičín – město pohádky Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně. Do soutěže bylo letos zasláno 166 prací z celé republiky. Naše škola se prezentovala 19 pohádkami. Slavnostní vyhlášení proběhlo v sálku hudebního oddělení jičínské knihovny. Ceny dětem předávali herec a patron festivalu Jičín – město pohádky Jiří Lábus, zástupci společnosti Svět knihy a kampaně Rosteme s knihou a šéfredaktor časopisu Pastelka. Žák naší školy Tadeáš Matěcha z 8. A převzal jednu z hlavních cen, Anička Černá z loňské 9. C získala čestné uznání a Natálka Gajdošíková z 6. A si odnesla cenu časopisu Pastelka. Všem našim žákům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Milena Coufalová a Jana Kepková, ZŠ ve Skálově ulici, Turnov (foto ZDE)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.