EVROPANÉ OBJEVUJÍ ČESKÝ RÁJ

0

Turnovská jazyková škola FAN bude na konci května hostitelkou partnerů projektu programu Grundtvig pro celoživotní vzdělávání dospělých. Pro 26 zástupců ze sedmi partnerských zemí – Belgie, Irska, Litvy, Norska, Španělska, Švédska a Turecka –  je připraven bohatý kulturně poznávací program. Po seznámení s historickým centrem Prahy je v Turnově organizována zástupci jazykové školy FAN a Cambridge (jazyková škola FAN je členem Asociace Cambridgeských škol v České republice) odborná konference.

Následuje přivítání na turnovském městském úřadu starostkou Hanou Maierovou a místostarostou Alešem Hozdeckým. Krásy Českého ráje si všichni užijí na procházce z Hlavatice přes Valdštejn a Hrubou Skálu do Sedmihorek.

Vzdělávací program v Krajské vědecké knihovně v Liberci vyplní celé dopoledne a je následován prohlídkou centra města Liberce, Ještědu a zámku Sychrov.

 

Studenti jazykové školy budou mít možnost prověřit a procvičit své jazykové znalosti na přátelském setkání se zahraničními účastníky projektu, ochutnat jejich speciality a dozvědět se zajímavosti o jejich zemích.

 

Poznávací program završí návštěva Muzea Českého ráje s prohlídkou korunovačních klenotů, Sklárny v Harrachově a samozřejmě vyhlášených Staročeských řemeslnických trhů v Turnově.

„Věříme, že jako organizátoři napomůžeme tomu, aby se spokojení partneři projektu do Českého ráje a našeho regionu rádi vraceli,“ přiblížila ředitelka školy Eva Fričová.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.