Antimony v Rovensku, dva plesy a dílna v knihovně

0
Nabídka akcí nadcházejícího víkendu:
 
Pátek 10. ledna
* CESTOVNÍK 2014. Seriál podvečerů s promítáním a vyprávěním o cestách do různých světadílů. Tentokrát na téma: Mexiko – promítání filmu a vyprávění o měsíční cestě za přírodními zajímavostmi a památkami střední Ameriky. Uvádějí Monika a Milan Vrabcovi. Zasedací místnost v 1. patře sokolovny ve Skálově ulici. Začátek v 18.00 hodin. Pořádá KČT Sokol Turnov.
 
Sobota 11. ledna
* ANTIMONY 2014. Ve 13.00 hodin začíná na náměstí v Rovensku pod Troskami pietní vzpomínková akce na hrdinství příslušníků paraskupiny Antimony z II. světové války, kteří obětovali své životy za životy obyvatel Rovenska pod Troskami. Zúčastní se Rota Nazdar v dobových uniformách. Jedná se o připomenutí 71. výročí smutných událostí 16. ledna 1943.
* MYSLIVECKÝ PLES. Kulturní dům Kacanovy, hrají Veselí pozůstalí, začátek ve 20.00 hodin. Myslivecká kuchyně, tombola. Vstupné 100 Kč, předprodej na tel. 732 429 642. Zajištěna autobusová doprava na trase Olešnice – Turnov – Kacanovy. Pořádá Myslivecké sdružení Kozlovy – Všeň.
* MYSLIVECKÝ PLES. Sokolovna Mašov, hraje skupina Gradace, kterou doplní duo trubačů na lesní rohy. Začátek ve 20.00 hodin. Večerní hra, bohatá tombola, vrcholem bude dražba hruboskalského divočáka. Autobus po skončení akce směr Turnova a Radvánovice. Vstupné 130 Kč, předprodej na tel. 606 450 963. Pořádá Myslivecké sdružení Valdštejn – Radeč.

Neděle 12. ledna
* PANÍ ZIMA A ZIMNÍ TVOŘENÍ. Výtvarná tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi pod vedením lektorky Ivy Dalerové.
Dětské oddělení městské knihovny, začátek v 10.00 hodin.

Servis podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.