Absolventský ples gymnázia bude letos v „benátském stylu“

0

A2 Production vás opět zve na absolventský ples na Střelnici. I letos připravili pořadatelé plesu notnou dávku originality a jako celovečerní téma zvolili karneval v Benátkách. Už z traileru je ale jasné, že půjde opět o svérázně pojatou zábavu. Vrchol plesové sezony se bude konat v sobotu 9. března.
Na absolventském plese gymnázia vás samozřejmě čeká kvalitní hudební zážitek a kapela ušitá na míru vašim tanečním kreacím. V tombole si budete moct vylovit nejednu zajímavou cenu, a kdo by ještě neměl dost, může se těšit na tradiční doprovodný program v předsálí. Hrát se budou karty, zvěční vás ve fotokoutku a na baru se sejdeme nakonec všichni.
Po zásluze budou odměněni všichni, kteří podpoří plesového ducha a dorazí s benátskou maskou. Popustit uzdu fantazii a vybrat zajímavou, elegantní nebo výraznou masku organizátoři vřele doporučují, maskovaní účastníci budou mít velkou výhodu v mnoha ohledech.
Zapomenout nesmíme ani na oceňování nejpočetnějších absolventských i současných tříd, které si i letos odnesou sud piva.
Adéla Beranová, beranova.adela@gmail.com

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.