TURNOVSKÁ „LOSOVAČKA“ V REŽII HAPPYHOME

0

Ve čtvrtek 30. září se v prostorách turnovské pobočky holandské firmy Happyhome v Krajířově ulici uskutečnilo losování celostátní soutěže, které se zúčastnilo úctyhodných 3441 lidí. „Naše firma vznikla v roce 1989, jejím prvotním posláním bylo umožnit Holanďanům dovolenou v domácím prostředí v chatách a chalupách v různých koutech Evropy včetně Česka,“ říká vedoucí českého zastoupení Iva van Schagen. V současné době firma nabízí krátkodobé i dlouhodobé pobyty v 3500 objektech ve 12 zemích Evropy.

V roce 2008 byla založena jediná pobočka Happyhome v České republice, a to v Turnově. „V našem případě není nutné působit v Praze nebo v jiném velkém městě, protože služby nabízíme především pomocí internetu. Pro Turnov hovořily dlouholeté vazby s Petrem Soudským, který je z Turnova a nyní je i naším zaměstnancem,“ vysvětlila Iva van Schagen, proč má holandská firma svoji jedinou pobočku v Čechách v Českém ráji. A právě z Turnova nyní putují do všech koutů republiky zajímavé nabídky na ubytování jak v Čechách a na Moravě, tak také v zahraničí i pro samotné obyvatele České republiky. Velký zájem mezi našinci je například o horské chaty v Alpách, jejichž týdenní pronájem atakuje nabídku Krkonoš, oblíbené jsou také vily a menší domy v přímořských letoviscích. „Nenabízíme velké hotely, soustředíme se na komorní a příjemné prostředí, ve kterém se lidé cítí jako doma. Samozřejmostí je kompletní servis na místě, nenecháváme v případě problémů své klienty na holičkách,“ přibližuje van Schagen služby společnosti.

Jednou ze zajímavých možností, jak služby lidem v Česku zatraktivnit, bylo spojení s Moštovnou v Lažanech. Na 200 tisíc lahví moštů z Českého ráje byly umístěny visačky se soutěžními podmínkami. Do uzávěrky soutěže do turnovského ústředí přišly necelé tři a půl tisíce zpátečních lístků a víček od lahví, což lze považovat za úspěch. Však také výherce obdržel pobyt pro osm lidí ve vile ve francouzské Provenci v hodnotě 50 tisíc Kč! Druhý v pořadí pojede s rodinou do Alp a třetí výherce se podívá do Rakouska. Podle Ivy van Schagen chtějí v Happyhome s podobnými atraktivními soutěžemi pokračovat i nadále.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.