SMRTELNÁ NEHODA U ÚJEZDA POD TROSKAMI. ŘIDIČ UJEL, POLICIE HLEDÁ SVĚDKY

0

K tragické dopravní nehodě, která si vyžádala lidský život, došlo v neděli 25. prosince v noci před Újezdem pod Troskami. V přesně nezjištěné době mezi 21.00 a 23.30 srazil neznámý řidič, který jel pravděpodobně ve směru od Jičína na Turnov, v mírné pravotočivé zatáčce sedmašedesátiletého chodce. Aniž by těžce zraněnému muži poskytl první pomoc, tak z místa nehody ujel. Chodec následkům zranění na místě podlehl. Příčina nehody a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření.

Policie ČR žádá svědky, kteří by mohli přispět k objasnění průběhu této nešťastné události, nebo by mohli podat informaci o neznámém řidiči a jeho vozidlu, aby tak učinili prostřednictvím linky tísňového volání 158 nebo přímo na telefonním čísle 974 533 101.

Policisté se v souvislosti s tragickou nehodou také snaží zmapovat pohyb chodce, který byl naposledy spatřen ve 21.00 hodin v Libuni a poté jsou o něm informace až ve 23.30 hodin, kdy bylo nalezeno jeho tělo před Újezdem pod Troskami. Svědectví řidičů, kteří staršího muže v této době zahlédli, případně svezli, policisté uvítají na výše uvedených telefonních číslech.

(Zdroj: Hana Klečalová, tisková mluvčí PČR Jičín, Klecalova@seznam.cz )

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.