PETICE PROTI ZPOPLATNĚNÍ PARKOVÁNÍ V NÁDRAŽNÍ ULICI

0

POZOR! Důležitá aktualizace!Jedna z posledních občanských aktivit konce tohoto roku: Někteří obyvatelé Turnova, zejména čtvrti u nádraží a přilehlých Ohrazenic, se rozhodli vystoupit proti záměru města zpoplatnit parkování v zálivech v Nádražní ulici. Vznikla petice, pod kterou jsou sbírány podpisy. Text petice:V lednu 2013 se bude rozhodovat o zpoplatnění parkování v Nádražní ulici. Tím dojde k uvolnění míst pro parkování (zkušenost ze Skálovy ul.) a auta se rozptýlí do okolí, takže parkoviště před nádražím (není zpoplatněno – pozn. red.) bude zcela plné a s kufry od autobusu nebo vlaku se lidé budou muset „vláčet“ do Nádražní ulice. Pro každý obchod je výhodné, když má zákazník možnost zastavit před obchodem. Pokud ale bude zastavení zpoplatněno, tak tam většina řidičů nezastaví a nakoupí si jinde.

Navrhujeme, požadujeme, doporučujeme k projednání a schválení:
V případě schválení zpoplatnění parkování zavést systém zelených kotoučových hodin, aby s jejich pomocí mohli řidiči parkovat dvě hodiny zdarma.

Petiční výbor:
Ing. Jan Kvapil, Nádražní 1079, 51101 Turnov
Jan Bartoš, Ohrazenice 146, 51101 Turnov
Vladimír Podzimek, Fučíkova 1240, 51101 Turnov
Kamil Polák, Sekerkovy Loučky 13, 51101 Turnov

Jménem petičního výboru jedná: Ing. Jan Kvapil, Nádražní 1079, 511 01 Turnov, e-mail: petice2013@seznam.cz

Petici můžete podepsat v obchodech v Nádražní ulici, například v prodejně jízdních kol Kamila Poláka nebo v Trafice Ondřeje Plesla. Pod petičními archy jsou již desítky podpisů.

AKTUALIZACE:
Dle sdělení petičního výboru se podpisy sbírají do 5. ledna 2013! Odhadem se zatím na několika místech podepsalo dohromady přes 250 občanů.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.