LIBERECKÝ KRAJ NAVŠTÍVÍ PREZIDENT REPUBLIKY VÁCLAV KLAUS S CHOTÍ, NA TURNOVSKO VŠAK NEPŘIJEDOU

0

Prezident České republiky Václav Klaus s chotí přijede ve dnech 18. až 20. dubna v pořadí již na třetí oficiální návštěvu Libereckého kraje, na kterou jej pozval hejtman Stanislav Eichler a Rada LK. V průběhu třídenní návštěvy pan prezident a Livie Klausová navštíví města a obce našeho kraje, setká se s jejich představiteli a občany a zavítá i do několika významných průmyslových podniků.

První den se v programu prezidentského páru počítá například s návštěvou Jablonného v Podještědí, Zákup, Osečné a Českého Dubu (slavnostní večere se uskuteční v prostorách sychrovského zámku). Druhý den se nejprve prezident Václav Klaus setká s primátorem a představiteli Statutárního města Liberec a poté při pobytu na Jablonecku zavítá do Jablonce nad Nisou, Velkých Hamrů, Zásady a Smržovky. Třetí den je v programu vyhrazen návštěvě Technické univerzity v Liberci, měst Raspenavy, Hejnic a Lázní Libverda a na závěr také obce Oldřichov v Hájích. První dáma navíc poctí svou návštěvou sklářskou firmu František Halama v Železném Brodě, Dětský domov Semily a Domov pro mentálně postižené v Liberci – Harcově.
 

Turnovsko se v programu prezidentského páru neobjevilo, poslední návštěva prezidenta republiky s chotí se v Turnově uskutečnila v květnu 2005.

 

(TvA s využitím tiskové zprávy Libereckého kraje.)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.