OC NISA LIBEREC LÁKÁ NA PODZIMNÍ AKCE A NA NOVOU PRODEJNU TURNOVSKÉHO DRUŽSTVA GRANÁT

0

Nadcházející sychravé podzimní dny přímo vybízejí k toulkám po obchůdcích a kavárnách. Vedle světových značek se mohou zákazníci těšit na velmi nabitý program, který pro ně liberecké OC Nisa připravilo. „Milovníci vláčků budou nadšení z probíhající interaktivní výstavy Vláčky a železnice, všichni si pochutnáme na Dýňobraní a milovníci nákupů si přijdou na své během oblíbené Nákupní horečky,‘‘ vyjmenovává marketingová koordinátorka centra Petra Novotná.

Nejnovějším přírůstkem mezi obchody je prodejna GRANÁT v prvním patře. Družstvo umělecké výroby GRANÁT TURNOV je největší světový výrobce originálních šperků s českými granáty. Již od roku 1953 společnost udává trend designu a finální podoby granátového šperku. Družstvo uzavřelo dosavadní prodejnu v liberecké Pražské ulici a od 7. října nově vítá zákazníky právě v OC Nisa. Prodejna nabízí zákazníkům příjemné prostředí pro nákup širokého sortimentu šperků s českými granáty v moderním i klasickém designu. Zákazníci zde také najdou velmi oblíbené šperky s vltavínem.
V nabídce je též velký výběr skla s českými granáty a dárkové předměty, mj. replika korunovačních klenotů, skleněné pilníky, těžítka. V sortimentu šperků jsou rovněž zastoupeny také pánské šperky, šperky pro děti a kolekce dámských hodinek. Zákazníci mají k dispozici i kompletní služby v podobě servisu a přijímání oprav šperků. Do konce října je před prodejnou Granátu v obchodním centru navíc umístěn speciální box, ve kterém si může každý najít svůj český granát!

Vedle Granátu Turnov OC Nisa přivítalo další skvělé nájemce. V srpnu to byla Pandora se svým prvním a jediným concept store v Liberci a celém regionu a v září pak Reserved v nových prostorách a se značně rozšířeným sortimentem.

Tyto prostory si žádají větší akce. „Již ve čtvrtek 19. října se mohou zákazníci OC Nisa těšit na jedinečnou akci – Podzimní nákupy v Reserved, kde získají slevu 25 % na vybrané modely, dárky ke každému nákupu, welcome drink a po celou dobu nákupů mohou soutěžit o hodnotné ceny,“ zve zákazníky marketingová koordinátorka OC Nisa Petra Novotná.

„Je pro nás ctí, že světoznámé značky jako Granát, Reserved a Pandora otevřely své prodejny právě v nejvýznamnějším regionálním obchodním centru v severních Čechách. Skvěle tak doplnily již zavedené obchody a jsou velkým přínosem pro návštěvníky,“ zdůraznil manažer centra René Švejda

Obchodní centrum Nisa Liberec je od letošního dubna ve vlastnickém portfoliu skupiny CPI Property Group. Otevřeno zde mají sedm dnů v týdnu od 9.00 do 21.00 hodin. Hypermarket Albert je otevřen již od 8.00 hodin do 22.00 hodin.
Více informací najdete na www.nisaliberec.cz.

Prezentace šperků DUV Granát Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.