SETKÁVÁNÍ S LIDMI MOC CHYBÍ, ŘÍKÁ STAROSTA TURNOVA

0

Až na pár letních výjimek již rok kvůli koronaviru nefunguje vzájemné setkávání, nekonají se společenské, sportovní a kulturní akce, neuskutečnilo se ani slavnostní předání dokončených staveb. „To mě velice mrzí, protože Turnov je ještě tak velké-malé město, abychom si společně jako komunita mohli tyhle akce náležitě vychutnat. V posledních letech jsme především u příležitosti svátku 28. října pořádali dny otevřených dveří, umožnili prohlídku probíhajících staveb či je uváděli do života. Ještě že jsme vloni v létě stihli alespoň setkání u příležitosti otevření pumptracku a zavedení vody do parku,“ konstatuje starosta Turnova Tomáš Hocke.

Jak dodává, do Alzheimer centra už asi veřejnost těžko pozveme na prohlídku, protože už funguje, ale setkání u příležitosti rekonstrukce silnice od ohrazenického Pyrámu do Svijan, což byla mimochodem největší krajská silniční investice a současně i velká investice města Turnov, by dodatečně proběhnout mělo. „Měli jsme vloni na podzim připravenou jízdu historických vozidel a zastávky na trase, nakonec jsme akci museli zrušit. Jak to poměry umožní, moc rád bych se k tomu vrátil, čas běží a my rychle zapomínáme. Vždyť jen jak dlouho se o rekonstrukci této komunikace hovořilo a jak dlouho se připravovala, že?“ zamýšlí se T. Hocke.

Největší potřebu setkat se s lidmi starosta cítí na sídlišti Přepeřská, kde lidé nesouhlasí s navrženou studií revitalizace. Další setkání, hned jak to půjde, se uskuteční také s obyvateli Mírové ulice na Daliměřicích. I tady je třeba spousta věcí vysvětlit a vyřešit.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.