PRO ZDRAVÉ SPANÍ SI LIDÉ JEZDÍ NA VŠEŇ

0

Už dvanáctým rokem funguje na Všeni u Turnova prodejna matrací, doplňků pro zdravé spaní, postelí z masivu a postelových roštů. Najdete ji velice snadno, je u hlavní silnice pod kostelem, který je vidět už zdaleka. Showroom s postelemi a matracemi k ozkoušení se nachází v horním patře bývalého hostince „U Hakenů“. Otevírací doba je trochu nezvyklá – neděle od 9.30 do 13.00 hodin. Lze ale domluvit i individuální návštěvu kdykoliv jindy po předchozí telefonické dohodě.

V dnešní době je na výběr široká škála matrací a pro člověka může být obtížné se v nabídce orientovat. Proto vždy rádi poradíme a snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně. Zaměřujeme se na české výrobky, o kterých víme, že jsou opravdu kvalitní. Matrace se vyrábí v továrně v Jilemnici. Postele nám dodává rodinný výrobce z Pardubic a máme také vlastní kolekci postelí, které jinde neseženete. Zdarma poskytujeme poradenství při výběru matrací a postelí, dovoz a montáž též, lze domluvit i odvoz starých matrací. Sortiment pravidelně obměňujeme a sledujeme nejnovější trendy v oblasti zdravého spaní. Například většina našich matrací má certifikaci jako zdravotnický výrobek, což aktuálně znamená i snížené DPH a výhodnější cenu pro zákazníka.

Naším cílem je vždy maximální spokojenost zákazníků, jsme rádi, pokud k nám lidé zavítají a ozkouší si matrace „na vlastní záda“. Každý člověk je jiný a má jiné potřeby, proto je výběr matrace na dálku vždy tak trochu risk. Objednávky nám chodí z celé republiky, ale nejvíce zákazníků máme místních, kteří si přijeli „oležet“ matrace přímo k nám. Dodáváme matrace a postele i do penzionů a soukromých ubytování. Často nás lidé oslovují s požadavkem nestandardního rozměru matrace, není problém vyrobit jakoukoliv matraci v atypickém rozměru.

Oblíbené je také doplňkové zboží, jako například anatomické i klasické polštáře, chrániče a kvalitní prostěradla (i na vysoké matrace), která se netrhají a nevytahají. Samozřejmě nabízíme i různé přikrývky, nově i z velbloudí a ovčí vlny.
(PR)

www.matrace-haken.cz

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.