TURNOVSKÁ FIRMA AQUAPROGRAM SLAVÍ 20 LET NA TRHU!

0

Firma AQUA Program s. r. o. se za 20 let svého působení na trhu vypracovala mezi přední výrobce a prodejce bazénů, ČOV, nádrží i jiných technických výrobků v ČR. Výrobní portfolio firmy se postupem času rozšířilo o další projekty. Rekonstrukce historické budovy U Pyrámu a nové prostory umožnily firmě AQUA Program s. r. o. rozvíjet další činnost v oblasti zateplení budov a interiérů.

Topné panely, tzv. infračervené topení s patentovaným speciálním korundovým povrchem, jsou vhodné jako doplňkové topení a náhrada nákladných přímotopů, nebo také jako hlavní vytápění místo běžných radiátorů. Infra panely „Sunny House“ pomáhají řešit problémy s vlhkem a plísněmi na stěnách a především šetří Vaši peněženku. Díky tomu, že panely „Sunny House“ mají vzhled obrazu, ozdobí Váš interiér třeba vlastním fotografickým motivem.

O zateplení domů, podkroví, fasád, bazénů atd. se postará stříkaná izolační PUR pěna „Rychlá pěna“. Aplikace probíhá formou nástřiku, izolační pěna během několika sekund až stonásobně expanduje a vyplní veškeré dutiny. Většina zakázek je hotova během jednoho dne, „Rychlá pěna“ šetří tak nejen peníze, ale i čas.

Více informací najdete na těchto webových stránkách:
www.aquaprogram.cz
www.sunnyhouse.cz
www.rychlapena.cz

n201407162104_inz_015_aqua

n201407162104_inz_016_aqua

n201407162104_inz_017_aqua

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.