PRIMA KÁMEN? SE STAROSTMI ÁMEN!

0

Postavili jste si nový dům, ale schází vám dodělat dlažbu, nebo jste si pořídili bazén, ale prostor kolem něj by potřeboval obložit? Nechcete shánět dodavatele a pracovníky ze stavebnictví mimo váš region, takže pochopitelně hledáte někoho, kdo bude vždy po ruce, když bude třeba pozměnit projekt nebo poradit s jeho rozvojem? Pokud takovou stavební firmu najdete, a to dokonce ve vašem městě, předpokládáte, že v ní budou odborníci v oboru – šikovní a disciplinovaní se spoustou zkušeností. Pak jste na správné cestě k firmě s dlouholetou tradicí a ochotou pomoci a poradit svým klientům.

Prima Kámen Plus s. r. o. bez jakýchkoliv reklamací existuje již od roku 1997 a na svou kvalitně odvedenou práci poskytuje zároveň dvouletou záruku. V jejím čele stojí jednatel Jaroslav Richtr, kterého jsme požádali o krátký rozhovor.

* Čím vším se zabýváte a jaká je vaše obchodní strategie?
Firma se zabývá hlavně realizací zámkových a žulových dlažeb, dopravními a inženýrskými stavbami. Dále nabízí stínicí techniku, hliníkové ploty a také možnost zapůjčení lešení Layher. Její prioritou je působení v neomezeném rozsahu tak, aby dokázala vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Zakládáme si zejména na tom, že jdeme s dobou a reflektujeme nejen kladná období, ale snažíme se pomáhat především i v případě těch horších, jako třeba v době finanční krize, která poměrně dlouho neúprosně brzdila naši ekonomiku. Doba je, byla a bude vždy složitá, ale my se snažíme dělat vše maximálně kvalitně a spolehlivě, a to si podle mé zkušenosti najde vždy své zákazníky. Vloni byla naše pracovní kapacita plně vytížena až do konce roku a nezastavili jsme se ani v zimě. To nasvědčuje tomu, že to, co děláme, děláme snad dobře.

* Dokáže Prima Kámen Plus nabídnout klientům vedle kvalitně odvedené práce ještě něco navíc?
Ano, nejenže můžeme zaručit kvalitně, spolehlivě a ve stanovených termínech odvedenou stavební práci, ale samozřejmostí je také následná péče o klienty, a to nejen o ty velké. Díky své téměř dvacetileté existenci jsme schopni poskytnout všem také praxí otestované a fundované rady. A aby vše fungovalo tak, jak má, musíte své práci dát víc než jen povinných sto procent…

* Vzhledem k letité tradici by bylo na místě připomenout alespoň něco, co vaše firma za tu dobu stihla…
Je toho opravdu hodně. Namátkou náměstí v Bělé pod Bezdězem, což nám dalo pro jeho velkou plochu dost zabrat. Dělali jsme také rozsáhlý dvůr Pivovaru Rohozec. Velkou ctí však pro nás byly především práce v rámci rozsáhlé rekonstrukce v areálu památníku Terezín. To místo má v sobě ducha doby, až z toho chvílemi leze doslova mráz po zádech. Nejdůležitější regionální zakázkou pro nás bylo asi Rovensko pod Troskami, kde se nás už obyvatelé po rozsáhlých vodohospodářských pracích nemohli dočkat.
 
* Nejen prací živ je člověk. Máte vůbec v takovém pracovním vytížení čas na sebe?
Když už se nějaký volný čas najde, věnuji ho aktivnímu sportu nebo jeho sledování. Vstřícný a bezprostřední vztah mám především k tomu regionálnímu. Jako velký fanoušek fotbalu jsem proto rád, že naše společnost podporuje hlavně turnovský divizní fotbal. Vedle mužského A týmu nezapomínáme ani na něžné pohlaví. A právě turnovské fotbalistky mimo jiné právě i díky naší podpoře vstoupily do dalšího mistrovského ročníku. Se vstupem hokeje do Turnova nezapomínáme ani na jeho podporu. Zvlášť bych pak ale zmínil ještě mistry světa v kickboxu, sourozence Jana a Petra Kazdovy. Nerad bych si to totiž se svými všeňskými sousedy rozházel (smích).

* Říká vám něco rčení „nejdřív práce, potom zábava“?
Samozřejmě, jako snad každému z nás. Coby fanda do muziky se navíc snažím podporovat také turnovské skupiny, jako jsou například Silent Session nebo Snap Call, které rád poslouchám. Obecně se dá říct, že vedle našeho hlavního cíle – všemožně pomáhat svým zákazníkům – snažíme se být užiteční také ostatním.

Firma Prima Kámen Plus s. r. o. je dobrou volbou pro všechny. Svým pozitivním přístupem nejenže odvádí efektivní práci a poskytuje komplexní služby, ale hlavně přispívá také ke kvalitnímu a spokojenému životu všech ve svém okolí. Máte-li zájem o bezchybné naplnění svých představ, stačí navštívit webové stránky www.primakamenplus.cz, kde se dozvíte vše potřebné. „Zbytek už zvládneme společně formou vzájemně úspěšné spolupráce. Těšíme se na vás, a na nové zajímavé projekty s tím spojené,“ vzkazuje pracovní tým firmy.
/PR/

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.