NOVÉ ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ A PLETAŘSTVÍ V TURNOVĚ VÁS OBLÉKNE DO POCITU VÝJIMEČNOSTI

0

Ve čtvrtek 1. července zahájí Alena Novotná provoz zakázkového krejčovství a pletařství s duchem prvorepublikového salonu pod značkou AjjA na adrese Sobotecká 92, Turnov – Mašov. Od 1. do 3. července budou dny otevřených dveří – ve čtvrtek od 14.00 do 18.00 hodin, v pátek od 10.00 do 18.00 hodin a v sobotu od 10.00 do 14.00 hodin. Každou celou hodinu bude výklad k provozu dílny včetně ukázek.

„V dětství jsem snila o tom, že budu navrhovat domy nebo oblečení. Vystudovala jsem architekturu, ale na studijní stáži v Polsku jsem se zamilovala do zátažných pletenin a tvorby oblečení z nich. Další mé kroky vedly k vyučení se dámskou krejčovou, stejně jako byla moje prababička Pavlína Kalinová. Po 25 letech, co se zastavil její šicí stroj, vracím toto krásné řemeslo do našeho rodného domu. Zážitek z návštěvy zákazníkovi okořením prostředím a přístupem jako za první republiky. Navážu tím na rodinnou i národní tradici. Období první republiky je spojováno s nadčasovou elegancí a luxusními produkty – toho chci dosáhnout i s mojí značkou.
To, jak se lidé cítí v šatech, je pro mě nejdůležitější. Navrhnu je a ušiju tzv. na tělo. Klíčové je pro mě kvalitní zpracování do posledního detailu s podílem ruční práce. Výběr materiálu se zákazníkem pečlivě zkonzultuji, seznámím ho s vlastnostmi materiálů, jejich údržbou a vybereme vhodnou barvu nebo vzor. Klasickou krejčovinu obohacuji o zátažné pleteniny různých hrubostí a sublimační tisk na tkaniny i pleteniny.
Oblečení není jen kus látky, který zakryje tělo. Je to součást osobnosti. A podle toho k němu přistupuji. Pro moji práci je nutné poznání osobnosti klienta a vzájemná důvěra. Návštěva u mě bude pro zákazníka zážitkem.“
Alena doporučuje vyhradit si na první návštěvu hodinu času. Je nutné se předem objednat. Pro bližší informace navštivte webové stránky www.ajja.cz. Značku AjjA můžete sledovat na Facebooku a Instagramu.

AjjA je jediné zakázkové krejčovství a pletařství v České republice s duchem prvorepublikového salonu, které navrhne a vyrobí oděvy a doplňky pro úspěšné ženy i muže, kteří touží po vysoce kvalitních produktech s přidanou hodnotou vyrobených přímo pro ně.

www.ajja.czinfo@ajja.cz │Ing. arch. Alena Novotná │+420 720 241 914 │Sobotecká 92, Turnov – Mašov (PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.