TAMZPÁTKY 2014 ANEB TAM NA KOLOBĚŽCE, ZPĚT NA LODI

0

Open fun závody na závěr vodácké a koloběžkářské sezony na Maloskalsku a na Greenway Jizera. Start / cíl: Kemp Dolánky. Kdy: sobota 18. října od 12.00 hod., registrace na místě od 11.00 hodin. Závodu se mohou účastnit dvojice v kategoriích muži, ženy nebo smíšené dvojice. Startuje se v pravé poledne z parkoviště v Dolánkách u Turnova a trasa vede po cyklostezce č. 17 (Greenway Jizera) přes Rakousy a Křížky na Žlutou plovárnu na Malé Skále. Zde soutěžní dvojice vymění koloběžku za dvoumístnou plastovou kanoi Samba a vyrazí zpět do Dolánek po řece Jizeře. Závod končí odevzdáním lodě do vymezeného prostoru. Zde bude připraveno občerstvení pro účastníky závodu a vyhlášení výsledků.

Startovné na jednu posádku činí 200 Kč a zahrnuje zapůjčení koloběžek, dvoumístné kanoe vč. pádel příp. vest a občerstvení v cíli. Registrace závodníků předem na webu: www.zlutaplovarna.cz (bude možné se přihlásit i na místě, ale předběžná registrace usnadní pořadatelům snazší organizaci).

n201410161747_sport_117_014_zavod„Přes léto vždy dumáme, kdy nám klienti, kterým půjčujeme lodě a koloběžky, přijedou zpět. Teď konečně zjistíme, jak dlouho to trvá těm nejlepším,“ říká za organizátory Martin Bauer z firmy SUNDISK, která dlouhodobě investuje do rozvoje cestovního ruchu v Pojizeří a provozuje zde několik základen s půjčovnami, parkovišti, veřejnými WC a infocentry. „Start a cíl jsme udělali v novém Kempu Dolánky, závodníci tu budou mít k dispozici zázemí i sprchy s teplou vodou. Již nyní jsou přihlášené přibližně tři desítky účastníků,“ doplňuje Bauer. 
„Nechceme, aby to byl závod pro vrcholové sportovce, vyzkoušet si ho může opravdu každý – muži, ženy i páry, které si tak mohou ověřit sílu svého vztahu,“ usmívá se Bauer a dodává, že přece právě na vodě se vztahy utužují nebo ukončují.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.