SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

V srpnu se tradičně rozjíždějí fotbalové soutěže. Letos, kdy mj. musela administrativně skončit pěnčínská divizní rezerva Turnova, soutěže probíhají v pozměněném obsazení. Noví účastníci jsou i v divizi C, kde se třeba první utkání Turnova uskuteční v neděli 9. srpna s neznámou Olympií Hradec Králové. Turnov bude 19. srpna středem pozornosti sportovců-cyklistů. Uskuteční se zde totiž jeden ze závodů mistrovství světa v MTBO. O předposledním srpnovém víkendu budou Rakousy svědkem mistrovství republiky v ovládání ovcí pasteveckým psem.

Neděle 9. srpna
* FOTBAL / DIVIZE:
FK Pěnčín-Turnov – Olympia Hradec Králové. Výkop v 17.00 hodin.

Sobota 15. srpna
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Velké Hamry, I. A třída: Rovensko – Doubí, I. B třída: Pěnčín – Česká Lípa (14.00!), Přepeře – Hrádek B (14.00, hřiště Semily!), Semilsko – OP: Mírová – Košťálov B, Přepeře B – Mříčná. Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 16. srpna
* FOTBAL
/ Semilsko – OS: Rovensko B – Kruh. Výkop v 17.00 hodin.

Středa 19. srpna
* MISTROVSTVÍ SVĚTA A JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V MTBO.
Jeho pořadatelem je ČSOS a sportovní klub Slavia Liberec orienteering (VLI). Mistrovství se uskuteční ve dnech 17. – 23. srpna, centrem závodů se stane Sport Park Liberec, bude zde závodní kancelář, ubytování většiny závodníků, uskuteční se zde zahájení i vyhlašovací ceremoniály. Předpokládá se účast asi 25 zemí, 170 mužů a žen v hlavní kategorii a 100 juniorů a juniorek a dalších cca 80 členů z doprovodných týmů a čestných hostů IOF, ČOV a ČSOS. Závody MS a MSJ v MTBO jsou nejdůležitější mezinárodní akcí Českého svazu orientačních sportů v roce 2015. Ve středu 19. srpna se závody uskuteční v centru Turnova, bude třeba počítat s dopravními omezeními, o kterých budeme předem informovat. Více informací na:
http://www.orientacnisporty.cz/o-csos/csos-informuje/pripravuje-se-mistrovstvi-sveta-v-mtbo-v-roce-2015
www.wmtboc2015.cz

Sobota 22. srpna
* MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V OVLÁDÁNÍ OVCÍ OVČÁCKÝM PSEM A POHÁR OBCE RAKOUSY.
Sobotní program začíná v 7.45 hodin, nedělní v 8.45 hodin. Vyhlášení výsledků a udělení titulu mistra republiky je naplánováno v neděli na 15. hodinu.
* HASIČSKÁ SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU. Na extraligovou soutěž zve SDH Radimovice. Začátek v 11.00 hodin, připraven je i bohatý doprovodný kulturní program.
* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Pěnčín (!), Semilsko – OS: Tatobity – Rovensko B, DIVIZE B – ženy: Pěnčín-Turnov – Zlíchov (13.30 Mírová!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 23. srpna
* FOTBAL
/ DIVIZE: FK Pěnčín-Turnov – Litol. Výkop v 17.00 hodin.

Sobota 29. srpna
* OHRAZENICKÝ TURNAJ DVOJIC V NOHEJBALE.
Pořádá TJ Sokol Ohrazenice na zdejším hřišti, prezentace v 8.30 hodin, začátek v 9.00 hodin, startovné 220 Kč. Přihlášky na e-mail: l.plesoun@seznam.cz
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Mšeno, I. A třída: Rovensko – Desná, I. B třída: Jenišovice – Rozstání, Pěnčín – Frýdlant B (14.00!), Přepeře – Hodkovice (14.00 hř. Semily!), Semilsko – OP: Mírová – Libštát, Přepeře B – Bozkov B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Neděle 30. srpna
* FOTBAL
/ Semilsko – OS: Rovensko B – Horka. Výkop v 17.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.