SPORTOVEC ROKU 2020 – TRADIČNÍ ANKETA LETOS TROCHU JINAK

0

V těchto dnech v minulých letech probíhaly přípravy na ocenění nejlepších sportovců Turnova za uplynulý kalendářní rok, veřejnost na stránkách TvA hlasovala o Cenu veřejnosti. V letošním roce měla výroční anketa spojená se společným slavnostním setkáním na Střelnici a s korunovací vítěze ankety o Nejlepšího sportovce města Turnova proběhnout již podevětadvacáté.

„Vzhledem ke složité situaci, která nejen sportovce provázela celým rokem 2020, jsme si dlouho lámali hlavu, zda anketu letos vůbec pořádat, případně v jakém formátu. Nakonec převládl názor, že sportovci by se své ankety neměli vzdát,“ uvádí za spolupořadatele ze Žluté ponorky Jan Kovář. Prestižní anketu vyhlašuje Sportovní rada města a technicky ji zajišťuje právě Středisko pro volný čas – Žlutá ponorka.

Pro letošek tedy bude anketa probíhat ve zcela jiném formátu. Nebudou vyhlašováni vítězové jednotlivých kategorií, ale oceněni budou všichni nominovaní sportovci, kterým se i během ztížených podmínek podařilo dosáhnout zajímavých sportovních výkonů.
„Hlavní myšlenka ankety je prezentovat široké veřejnosti, že sport na Turnovsku ani v roce 2020 nezahálel. Pořadatelé těsně před uzávěrkou obdrželi téměř šedesát nominací. To je sice asi o třicet méně než v uplynulých letech, ale přesto jde o jasný důkaz, že sportovcům se v uplynulém roce podařilo stihnout řadu soutěží či závodů a zaslouží si tak naši pozornost,“ doplňuje Kovář.

Slavnostní večer spojený s oceněním všech sportovních výkonů byl plánován na úterý 23. února. Už nyní je jisté, že vzhledem k aktuální situaci budou pořadatelé termín vyhlášení posouvat do jarních měsíců, kdy snad už budou pro všechny podmínky daleko přívětivější.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.