RODIČE MLADÝCH JUDISTŮ DĚKUJÍ SVÝM TRENÉRŮM

0

Poděkování patří trenérům oddílu juda starších žáků TSC Turnov: Jiřímu Velemu, Janu Malinovi a Elišce Štěpánové za čas, který mladým sportovcům věnují. Své svěřence trénují třikrát týdně, téměř každý víkend je vozí na závody a tam se jim plně věnují. V letošním roce se mladí judisté zúčastnili soutěží v České Skalici, Ostravě, Brně, Hranicích na Moravě, Jablonci nad Nisou, dále v Kolíně, Praze, Jičíně, Turnově a Novém Bydžově. Ze všech těchto závodů přivezli medaile.

Velké zásluhy mají trenéři rovněž na nominaci Andrey Prokorátové, Honzy Pilaře, Anety Ječné a Jakuba Suchardy na Letní olympiádu dětí a mládeže České republiky, která proběhne od 21. do 26. června v Olomouci. Tato olympiáda navozuje svým charakterem a průběhem atmosféru opravdových olympijských her. Mladí účastníci tohoto sportovního zápolení nejsou ochuzeni o zapálení olympijského ohně, slavnostní ceremoniály, složení olympijské přísahy a v neposlední řadě o přátelské soužití v olympijské vesnici. Už samotná nominace je velkým úspěchem, neboť z celého kraje bylo nominováno pouze osm závodníků – v každé váhové kategorii jeden judista.

Ještě jednou děkujeme všem trenérům tj. i panu Jiřímu Vydrovi, Kláře Volfové – trenérům mláďat a Lubomíru Mrázovi, Aleši Bartošovi – trenérům mladších žáků, kteří se našim dětem věnovali v začátcích, za jejich obětavou práci. Mladým judistům držíme palce a přejeme notnou dávku sportovního štěstí.

 

Rodiče: Prokorátovi, Pilařovi, Ječní a Suchardovi

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.