LEDNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Zatímco sever Ameriky na začátku ledna sužují mrazy pod třicet stupňů Celsia a počasí řádí také v Anglii či v arabských zemích, kde se po dlouhých letech museli vypořádat se sněhovou nadílkou, uprostřed Evropy na počátku ledna (a celý prosinec) panuje počasí meziročních období. Ani podzim, ani zima, ani zima, ani jaro. Přitom pro turnovskou sjezdovku ve Struhách je zásadní, aby se rozjela o vánočních prázdninách, aby mohla být sezona ekonomicky vyrovnaná. Podle meteorologů se bude moci rozjet ale nejdříve na konci ledna, a tak nabídku zimních sportů zachraňuje alespoň kluziště s umělým ledem u nádraží. Další nabídka našeho přehledu je již standardní, zve na volejbal, futsal, stolní tenis a basketbal pod střechu haly…

KLUZIŠTĚ
Mobilní zimní kluziště s umělým ledem se nachází na ploše u sportovní haly u turnovského nádraží. Ledová plocha zde veřejnosti letos slouží již devátou sezonu. Běžná otevírací doba pro veřejnost: pondělí až pátek 15.00 – 17.00 hodin, sobota a neděle 9.00 – 12.00 a 13.00 – 18.30 hodin. Jednotné vstupné pro všechny 25 Kč. Více na www.ms-turnov.cz.

SJEZDOVKA VE STRUHÁCH
Vlek zatím není v provozu, čeká se na vhodné počasí, proto sledujte internetové stránky www.klturnov.cz, informace o zahájení provozu se objeví i na TvA. Provozní doba vleku je ve všedních dnech od 15.00 do 21.00 hodin. O víkendech a svátcích je zde otevřeno od 9.00 hodin do 21.00 hodin.

Pátek 10. a neděle 12. ledna
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 11. kola, hrané na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou: HC Sokol Turnov – HC Performers Turnov (pátek 10. ledna od 21.00 hodin), HC Všeň Pojizeří – HC SDH Hnanice (neděle 12. ledna od 18.00 hodin), SDH Troskovice – HC Modřišice  (neděle 12. ledna od 21.00 hodin).

Sobota 11. ledna
* STOLNÍ TENIS
, II. liga, ženy: Sokol Turnov – Jiskra Jaroměř. Sokolovna ve Skálově ulici, začátek v 10.30 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga: TJ Turnov – Domažlice. Začátky v hale TJ v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* BASKETBAL, muži, II. národní liga: TJ Turnov  – BC Benešov. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Neděle 12. ledna
* BASKETBAL
, muži, II. národní liga: TJ Turnov  – BK Tábor. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 10.00 hodin.
* FUTSAL, krajský přebor: FC Dalmach B – Legnex Jablonec n. N. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 17.00 hodin.
* FUTSAL, II. liga: FC Dalmach – FC Boca Chotěboř. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 19.00 hodin.

Pátek 17. a neděle 19. ledna
 * NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI
. Zápasy 12. kola, hrané na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou: SDH Troskovice – HC SDH Hnanice (pátek 17. ledna od 21.00 hodin), HC Modřišice – HC Performers Turnov (sobota 18. ledna od 20.45 hodin), HC Sokol Turnov – HC Všeň Pojizeří (neděle 19. ledna od 21.00 hodin).

Sobota 25. ledna
* TSC JUDO CLUB Turnov
pod záštitou Českého svazu JUDO pořádá od 11.30 hodin kvalifikační soutěž o postup do dorostenecké ligy judo 2014. Místem konání je hala TSC Turnov (u nádraží). O dvě postupová místa se poperou VTŽ Chomutov, Judo Sadová Čáslav, SK Judo Teplice, TSC Turnov a Judoklub Jablonec. Tato ojedinělá akce, se koná v Turnově vůbec poprvé, stejně tak naši turnovští judisté se pokouší o vstup do této soutěže po delší odmlce. Za Turnov nastoupí: Lukáš Jágr, Tadeáš Šefr, Miroslav Drahoňovský, Jakub Sucharda, Alex Richter, Tomáš Rieger, Petr Krejcar, Matěj Tomsa, David Chábera a David Basík.
* VOLEJBAL, II. liga: TJ Turnov – Netolice. Začátky v hale TJ v 11.00 a v 15.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Sokol Turnov – Jiskra Raspenava B. Sokolovna ve Skálově ulici, začátek v 16.00 hodin.

Neděle 26. ledna
* VOLEJBAL
, krajský přebor, ženy: TJ Turnov – TJ Lokomotiva Liberec I B. Začátky v hale TJ v 9.00 a ve 13.00 hodin.
* STOLNÍ TENIS, krajský přebor, muži: Sokol Turnov – Cvikováček Cvikov. Sokolovna ve Skálově ulici, začátek v 10.00 hodin.
* FUTSAL, krajský přebor: FC Dalmach B – Pampuch Liberec. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Sobota 1. února
* VOLEJBAL
, krajský přebor, ženy: TJ Turnov – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou A. Začátky v hale TJ v 10.00 a ve 13.00 hodin.

Neděle 2. února
* FLORBAL
, II. liga mužů: TJ Turnov – FbC Sokol Rokycany. hala TJ ve Skálově ulici, začátek ve 13.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.