JARNÍ SOUTĚŽ TVA A FIRMY CYKLOSPORT KAMPO JE U KONCE, KOLO ZA OSM TISÍC JIŽ MÁ SVÉHO MAJITELE

0

Redakce TvA společně s turnovskou firmou Cyklosport Kampo Kamila Poláka připravila zejména pro děti a teenagery předprázdninovou jarní soutěž o zajímavé ceny. V prodejně Cyklosport Kampo u turnovského nádraží najdete širokou nabídku jízdních kol, doplňků a sportovního oblečení. Toto zboží je atraktivní právě v této době začínajících prázdnin. Kamil Polák je navíc jako bývalý aktivní cyklistický závodník vyhlášeným odborníkem, který vám rád v prodejně zodpoví všechny dotazy týkající se tohoto sportu. O co se „hrálo“? Firma Cyklosport Kampo do soutěže věnovala tři hodnotné ceny: 1. cenou bylo jízdní kolo v hodnotě 7 990 Kč, 2. cenou přilba Author v hodnotě 700 Kč a 3. cenou tričko Moira v hodnotě 500 Kč.

Soutěž probíhala tříkolově, otázky byly zveřejněny ve vydání novin TvA (a bezprostředně poté také na internetu) s datem 19. května, 2. června a 16. června.

Vítězem třetího kola, kdy se soutěžilo o jízdní kolo v hodnotě téměř 8 tisíc Kč (toto kolo bylo vyhlášeno v novinách TvA s datem 16. června a bezprostředně potom i na internetu), se stal Jan Drbohlav z Turnova, Granátové ulice. Jeho při předávání ceny zastoupila sestra Michaela, ta je na snímku je před prodejnou Cyklosportu Kampo s Kamilem Polákem. Gratulujeme! Tohoto závěrečného kola soutěže se zúčastnilo 112 čtenářů.

 

Redakce TvA děkuje CYKLOSPORTU KAMPO za spolupráci a věnování hodnotných cen…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.