HC TURNOV 1931 JDE V SEMIFINÁLE NA ČESKOU LÍPU!

0

Po skončení základní části letošního mistrovského ročníku hokejové krajské ligy mužů do semifinále automaticky postoupily první Jičín a druhý Turnov. Už středeční čtvrtfinále přineslo obrovské překvapení, protože favorizovaná Lomnice v něm doma podlehla Frýdlantu 2:3! A nebyla to náhoda. Správně nažhavení Frýdlantští totiž na svém ledě zvládli v pátek poměrně přesvědčivě 6:3 také druhé utkání a postavili Lomnici mimo hru. A protože i Česká Lípa porazila podruhé Varnsdorf, tentokrát výsledkem 7:1, o semifinalistech bylo rozhodnuto!

„V semifinále jdeme na Českou Lípu,“ potvrdil předseda správní rady HC Turnov 1931 Vladimír Jágr. V jeho týmu je prý dobrá nálada a vrací se do něj uzdravení hráči, takže všichni se na semifinále těší. Českolipským se Turnovští postaví v pátek 24. února na Zimním stadionu Ludvíka Koška od 19.00 hodin.

Jak jsme již informovali, semifinále se hraje na tři vítězné zápasy. Druhý je proto na pořadu hned v neděli 26. února v České Lípě a třetí se hraje ve středu 1. března od 19.00 hodin v Turnově. Nebude-li rozhodnuto, hrát se bude ještě v pátek 3. března, popřípadě i v neděli 5. března, kdy bude už definitivně známo složení finálové dvojice letošního mistrovského ročníku KLM, která si to spolu rozdá o titul krajského mistra 2022/2023.
Tak přijďte našim lvům zafandit, hokejový svátek v připravovaném slavnostním hávu je tady!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.