FOTBALOVÍ PŘÍZNIVCI: POZOR!

0

Ve středu 19. prosince se v prodeji objeví nová publikace – ČERNÁ SVINĚ 3 aneb Víno, ženy a řew, která volně navazuje na prvotinu sportovního redaktora Karla Vodrážky – Černá svině II, věnované regionální masové kopané. A jestliže „Dvojka“ byla věnována především rozhodčím, tak „Trojka“ téhle (NE)trilogie je více osobní, a hlavně převážně vesele vážná anebo spíše vážně veselá…

„A protože už se kácí v našem lese, a výkonnostní fotbal jde pomalu, ale jistě do kytek, bylo načase vzít zase do ruky pero, a vzdát hold všem těm bezejmenným lidem, co se kolem regionálního fotbalu zatím stále ještě točí,“ říká autor, jenž s lehkou nadsázkou bilancuje svůj fotbalový život, který výrazně ovlivnil také celý jeho život osobní.

Po FAIR PLAY zastavení se v Pivovaru Rohozec pochlubí vysvědčením z I. A třídy v Košťálově, a pokusí se na správnou víru obrátit zvony s míčem místo srdce v Rovensku. Kouzelná je zastávka v železničním depu pod Pantheonem, kde žádná z autorových, našich a vašich hymen nezazněla, aby vzpomněla Pepika Hnátka a spol. Fotbal se totiž hraje i v Půlnočních KRÁLOVvisSTVÍCH. Určitě málokdo si přeje víc benefic, protože jak všeobecně známo, všechna sláva, polní tráva…

Třešničkou na předloženém fotbalovém dortu, ukuchtěným divými žínkami na rozpálených kamenech vztahů, je autorovo působení ve třech ženských týmech, které mu názor na soužití mužů a žen jako takové převrátily zcela od základu a jednou provždy naruby.

Ještě než vstoupíte do děje připojeného scénáře antidepresivní komedie „X-FACTOR versus TRAKTOR“, uvažovaného k filmové amarealizaci, na čtenáře a příznivce kopané čeká v abecedním rejstříku upravená FOtbalová SÍň sLávY•Encyklopedie.

ČERNÁ SVINĚ 3 – knížka pro TY, kteří fotbalově nalezli sami sebe, a chtějí se v ní najít…
Na předvánočním trhu si ji můžete koupit v trafice TABÁK SEJVAL v turnovské Nádražní ulici nebo v obchodu STANĚK Sport v Hluboké ulici, a také v restauraci Bowling Sedmihorky či v Baru Chance v Jiráskově ulici. Publikace bude v zimě v prodeji na stadionech s umělou trávou (Turnov, Lomnice, Železný Brod) a na jaře pak k dostání také v kioscích stadionů FK Přepeře, FK Košťálov, TJ Sokol Rovensko pod Troskami, TJ Sokol Jenišovice a TJ Sokol Pěnčín. V průběhu jarních mistrovských kol budou na vybraných hřištích probíhat autogramiády. A jak je autorovým celoživotním zvykem, část výtěžku z prodeje se vrátí zase zpátky – kam jinam – do fotbalu!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.