ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Většina oddílů má volno, mistrovské soutěže skočily. Hraje se už jen fotbal, závěr letošního ročníku bude velmi zajímavý, už třeba proto, že několik týmů z Turnovska má nakročeno na postup.

Sobota 3. června
* FOTBAL / I. A třída: Rovensko – VTJ Rapid (17.00).

Neděle 4. června
* FOTBAL / divize: Turnov – Kratonohy, Jablonecko-OP: Jenišovice B – Rychnov, M. Skála – Ž. Brod B (vše 17.00).

Sobota 10. června
* FOTBAL / krajský přebor: Sedmihorky – Bozkov (17.00), I. A třída: Přepeře – Hejnice (11.00 MFS Turnov), Semilsko-OP: Přepeře B – Košťálov B (MFS 15.00).

Sobota 17. června
* FOTBAL / I. A třída: Rovensko – Košťálov (17.00).

Neděle 18. června
* FOTBAL / divize: Turnov – Trutnov, Jablonecko-OP: Jenišovice B – Ž. Brod B (vše 17.00). POZOR! ZMĚNA – zápas Turnova s Trutnovem se hraje už v pátek 16. června od 18.00 hodin! (Poslední zápas sezony!)

Sobota 24. června
* FOTBAL / Již od 8.30 začne ve sportovním areálu FK Sedmihorky v Karlovicích další ročník ABECEDY FOTBALU, v němž letos budou soutěžit ročníky 2002 až 2011. Také letos byli sponzoři štědří a ceny v hodnotě přes 40 tisíc čekají možná právě na vás. Pro ty, kteří se neumístí tak, jak si představovali, je připraveno slosování všech účastníků o ceny. Na startující čekají i nové disciplíny, a asi největší novinkou a určitě největším lákadlem po střelbě na plachtu, bude slibovaná rychlost střely. Veškeré další informace jsou na webových stránkách www.abecedafotbalu.cz.
* 12. ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE na travnatém hřišti v Loučkách. Počet hráčů 5+1, možnost libovolného střídání, hrací doba bude upřesněna podle počtu mužstev, startovné 700 Kč za mužstvo. Losování do skupin v 8.30 hodin. Bohaté občerstvení. Přihlášky na tel. 604 200 770, Dušan Habr.
* FOTBAL / I. B třída: Jenišovice – Mšeno B (17.00)

Sobota 1. července
* MALÁ KOPANÁ. Sbor dobrovolných hasičů Bukovina u Dolánek a fotbalisté Kobylky a Bukoviny pořádají od 9.00 hodin na fotbalovém hřišti na Kobylce již 4. ročník tradičního Cyrilometodějského turnaje. O zajímavé ceny regionálních sponzorů a krásné poháry bude bojovat devět přihlášených týmů z Turnovska v čele s ženským týmem WILD WOMEN. Pro účastníky turnaje, jejich doprovod, příznivce kopané a všechny ostatní diváky bude připraveno bohaté občerstvení. O nápoje se postarají regionální výrobci – Pivovar Svijany a Moštovna Lažany. Po ukončení turnaje následuje posezení při kytaře.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.