28. PĚKNÉ PRÁZDNINY S ORIENTAČNÍM BĚHEM V ČESKÉM RÁJI JSOU MINULOSTÍ

0

Závody se uskutečnily v termínu od 23. do 25. srpna s centrem na polním letišti u obce Vyskeř. Program začal v pátek vpodvečer skalnatou a náročnou krátkou tratí a skončil v neděli krátkou tratí. K tomu vložený závod a spousta doprovodného programu i pro širokou veřejnost.

Na 1 300 závodníků na Vyskři

Již 28. ročník (bez jediného přerušení) přivítal na 1 300 závodníků a do lesů mezi Vyskří – Turnovem a Hrubou Skálou si našli cestu závodníci z ČR i dalších osmi zemí. Kapacita závodu byla po spuštění přihlášek naplněna za 31 vteřin!

Vítězství v hlavních kategoriích si letos odváží Tomáš Křivda – KOB Choceň a mezi ženami vítězství obhájila Anna Štičková – Severka Šumperk. Opravdu velký byl počet startujících dětí, kterých byly stovky!

Zajímavostí je, že do lesa se na sobotní etapu společně vydali starostové Kacanov a Vyskře. Zde patří velký dík nejen obci Vyskeř za spolupráci, ale i všem vlastníkům pozemků, Lesům ČR a CHKO Český ráj.
Ředitelem závodů byl Filip Stárek.
Podrobné informace, výsledky, odkazy na fotografie i video: www.niceholidays.cz.

Chcete si vyzkoušet atraktivní, dobrodružný a v Turnově populární (OOB TJ Turnov má více než 200 členů) a úspěšný sport, navíc v krásných místech Českého ráje? Navštivte stránky www.tur.cz, kde se dozvíte víc.

Jindřich Kořínek, předseda oddílu, predseda@tur.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.