VELKÝ SRAZ ABSOLVENTŮ GYMNÁZIA TURNOV

0

Velký sraz absolventů gymnázia proběhne v sobotu 13. října. Pozváni byli absolventi školy, ale zváni jsou všichni, kdo mají zájem si prohlédnout školu, proniknout do historie i přítomnosti instituce, která je nedílnou součástí turnovského společenského a kulturního života neuvěřitelných 100 let. Oslavy se odehrají v budově školy a v Kulturním centru Střelnice, srazy jednotlivých ročníků či tříd v restauracích města a blízkého okolí.

Sobotní program:
* 8.00-13.00 – „otevřená škola“ (prohlídka expozic věnovaných historii a současnosti školy), od 8.00 začne v přízemí budovy prezence všech účastníků (účastnický poplatek činí jedno sto korun českých), každý po zaplacení poplatku dostane upomínkové předměty včetně Almanachu CX.
* 10.00 – v sále kina Sféra předvede své umění divadelní kroužek složený převážně ze současných gymnazistů.
* 11.00-13.00 – slavnostní pásmo hudby a mluveného slova ve velkém sále Střelnice. Hrát bude Big band ZUŠ Turnov, představí se některá z hudebních těles spojených s gymnáziem, pohovoří někteří z významných absolventů (vypadá to neurčitě až tajemně, ale je se na co těšit).

V předvečer „velkého srazu“, v pátek 12. října, se bude konat koncertní večer v chrámu sv. Jakuba Staršího v Přepeřích, který je pouze pro zvané. Jimi budou současní a bývalí pedagogové Gymnázia Turnov. Na koncertu vystoupí přední čeští hudební umělci – Jiří Stivín a Robert Hugo.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.