TANEČNÍ ŠKOLA ILMA JE HODNĚ VIDĚT NA REPUBLIKOVÉ SCÉNĚ

0

V dubnu a v květnu tohoto roku se v návaznosti na výsledky regionálních kol tanečních skupin uskutečnila v Chomutově, Praze a v Jablonci nad Nisou zemská kola všech věkových kategorií. TaPŠ ILMA reprezentovalo na těchto třech soutěžích celkem třináct tanečních skupin čtyř věkových kategorií. Jako první se uskutečnilo zemské kolo juniorů v Praze 14. a 15. dubna a naše choreografie speciálních párových tanců „Bond story“ (Denisa a Marian Šulcovi) zde obsadila 1. místo, Latino show formace (Ilona Šulcová) s názvem „Greece“ skvělé 2. místo, street a disco show – choreografie Růženy Nejedlové „Kdo ukradl tajné informace“ – 14. místo.

I zemské kolo dětí v Chomutově 28. a 29. dubna nám přineslo hezká umístění! Latino show „Rio“ (Denisa a Marian Šulcovi) – 2. místo, párové tance „O.K.“  (Denisa a Marian Šulcovi) – 2. místo, Latino show mini „Želvičky“ (Ilona Šulcová, Veronika Horáčková) – 2. místo, párové tance mini (Iveta Polívková) „Růžový panter“ – 1. místo. Soutěže se zúčastnila i III. liga v Pompom Dance s názvem „Velikonoční nálada“ (Michaela Svatošová) a obsadila opět 1. místo!

Vyvrcholení zemských kol se uskutečnilo 5. a 6. května v Jablonci nad Nisou v městské hale Corny, kde se utkaly taneční skupiny hlavní věkové kategorie ve všech disciplínách. A jak jsme si vedli my? Opět skvěle – párové tance Sweet harmony (Ilona Šulcová, Vojtěch Kořínek) – 1. místo a „In this club“ (Vojtěch Kořínek) – 3. místo, Latino show „Dark underworld“ (Vojtěch Kořínek) – 1. místo. V letošním roce se TaPŠ ILMA představila i v disciplíně  Modern and contemporary dance s formací „Turning tables“ (Růžena Nejedlová) a obhájila v tvrdé konkurenci krásné 3. místo! Streetová choreografie „Pentagram skončila na 13. místě.

I na republikové úrovni tedy turnovská TaPŠ ILMA prokázala svou skvělou připravenost a kvalitu choreografií, z nichž devět postoupilo na MČR Special Couple Dance (8. – 10. června v Liberci) a na MČR ART (19. května v Praze).

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA
taps.ilma@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.