PROFILOVÝ DEN ANEB OSLAVA MDŽ SE ZDAŘILA

0

V pondělí 8. března, tedy přesně v den oslavy Mezinárodního dne žen, se v turnovském kině uskutečnil v jarním duchu další z profilových večerů Taneční a pohybové školy ILMA, v rámci kterého se představili žáci všech kurzů a souborů, počínaje mateřskými školkami a konče hlavní věkovou kategorií. Akci moderovala Ilona Šulcová, která chvílemi vtipně rozprávěla především s těmi nejmenšími, kteří pozapomněli tu slovo, tu taneční krůček, ale o to byl celý večer spontánnější.

Členové souborů představili nové choreografie, se kterými budou soutěžit v regionálním kole EDLT v Jablonci nad Nisou 27. března. Velmi příjemným zakončením celé akce bylo vystoupení bývalého žáka TaPŠ ILMA Pavla Sluky, který se se svou ruskou taneční partnerkou účastní mezinárodních soutěží. Nejprestižnější mezinárodní akcí, které se Pavel zúčastnil, je čtvrtfinále v latinsko-amerických tancích v Blackpoolu, což je soutěž opravdu celosvětové úrovně.

Vystupující všech kategorií předali v rámci večera svým maminkám, babičkám, přítelkyním, tetám a … malý  dárek k jejich svátku v podobě prvního posla jara – narcisky – společně s malým čokoládovým srdíčkem.

 

Šárka Salabová

taps.ilma@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.