POMÁHÁME SENIORŮM ŽÍT PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

0

Terénní pečovatelská služba působí v Turnově již pěknou řádku let. V současné době pečujeme o více než stovku seniorů, kteří ztratili z různých důvodů určitou míru soběstačnosti a jsou závislí na pomoci druhých. Díky pomoci našich pečovatelek mohou i nadále žít ve svých domácnostech a nemusí tedy nutně ihned vyhledat pomoc zařízení s 24hodinovou péčí (domovy důchodců apod.).

Pečovatelky, které v „terénce“ pracují, jsou vzdělané a velmi erudované ve svém oboru. Aby mohly tuto práci vykonávat, musejí absolvovat 160hodinový kurz zaměřený právě na tématiku péče o osoby se sníženou soběstačností. Dále každý rok musí absolvovat dalších 24 hodin povinného vzdělávání, aby v této oblasti získávaly nové poznatky a zkušenosti.

Odměnou za jejich obětavou práci je spokojenost všech, o které pečují. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří jsou v některých životních situacích nejistí, a potřebujete pomoc druhé osoby k tomu, abyste mohli i nadále žít plnohodnotný a smysluplný život ve své domácnosti, kontaktujte terénní pečovatelskou službu. Rádi pomůžeme i v rodinách se seniorem, kde ostatní chodí přes den do zaměstnání.

Renata Poláková, vedoucí terénní pečovatelské služby a centra denních služeb, tel. 777 767 870,
r.polakova@zsst.cz, www.zsst.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.